ראטה לוגו

איזו קפסולת קפה הכי טעימה?

תוכן עניינים
קפסולות קפה

קפסולות הקפה שונות לא רק מבחינת המחיר אלא גם מבחינת הטעם. לא צריך להיות מומחה גדול כדי לדעת איזה אספרסו חביב עלינו, אך בכל זאת ערכנו עבורכם בדיקה איזו קפסולת קפה הכי טעימה.

אספרסו לא שותים רק באיטליה. רבים מאיתנו רגילים לקפסולות של חברה מסוימת ולא משנה כמה הן יעלו לנו, לעולם לא נחליף את הקפה. ביחד עם זאת חשוב להבדיל בין קפה פשוט לקפה איכותי ולבדוק מה באמת טעים יותר.

איזו קפסולה טעימה יותר?

לכל מכונת אספרסו יש את הקפסולות המתאימות אליה כמו שלכל אדם יש את הקפסולות המתאימות לו. למרות זאת, מבחן הטעימה מגלה שהקפה היקר יותר הוא לא בהכרח הטעים יותר. למשל, הקפסולות של עלית טעימות לאנשים רבים והן זולות יחסית לקפסולות אחרות, במקום השני הקפסולות של נספרסו שהן יקרות יחסית ובמקום השלישי הקפסולות של לוונדר שמחירן די דומה למחיר של עלית.

על טעם וריח אין להתווכח

גם בקפסולות עצמן ישנם טעמים רבים שגורמים לכל אחד להתחבר לטעם החביב עליו. מה שקובע את הטעם הם הארומה, הניחוח של הקפה, החמיצות שחשים בלשון, הסמיכות שחשים בחלל הפה, הגוון והטעם שנותר בפה לאחר שתיית הקפה. לפיכך, הבחירה בקפסולה הטעימה היא לגמרי אינדיבידואלית.

אהבתם את הכתבה?>>highlight.org.il

שתף את הכתבה:

כתבות שיעניינו אותך

ראטה - חדשות ועדכונים

ראטה אתר החדשות של ישראל! עדכונים, דיווחים ופרשנויות בעשרות ערוצי תוכן: חדשות, ספורט, מבזקים, סלבס, תרבות, אוכל, כלכלה, בריאות, אופנה ועוד.

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים בכל מה שחם כל יום!

קבלו את כל העדכונים החמים עד אליכם!

דילוג לתוכן