ראטה לוגו

איך גדר תינוקות פשוטה יכולה לשפר את אורח החיים שלכם?

תוכן עניינים
גדר בטיחות לתינוק

גדר לתינוקות היא אמצעי לתיחום אזורים שונים בבית ובחצר, שמאפשר לתינוק לנוע במרחב בטוח ללא חשש שייפגע. איך הגדר הזו תשפר את אורח החיים שלכם – כאן תמצאו את כל המידע.

תינוקות הם יצורים סקרנים מטבעם המנסים כל דבר באמצעות החושים, מכניסים חפצים לפה ולומדים שלא הכול בטוח עבורם. הגדר של היליס יכולה לסייע לביטחון שלהם ולשקט הנפשי שלכם.

היתרונות של גדר לתינוקות

מעבר לכך שגדר לתינוקות היא אמצעי המגן על התינוק ומאפשרת לו מרחב בטוח, היא קלה לפירוק והרכבה וניתן להתקין אותה בכל מקום. מדובר על גדר חזקה ויציבה המשלבת גירויים צבעוניים ואטרקטיביים לפיתוח החושים של התינוק הסקרן כמו משטח הפעלה המותאם לתינוקות. הגדר עשויה מפלסטיק ועומדת בתו התקן הישראלי. ניתן לבחור גדר בצבעים שונים על מנת לשלב אותה בעיצוב הבית.

לשפר את אורח החיים של המשפחה

כאשר נולד תינוק חדש למשפחה הוא מתפתח במהירות ומהר מאוד מתחיל לזחול בכל הבית, לפתוח ארונות, להוציא חפצים ולהסתכן. אתם מוצאים את עצמכם עם 4 עיניים על התינוק כיוון שמצד אחד אתם רוצים שינוע וירגיש חופשי ומצד שני שיהיה בטוח. הגדר תאפשר לכם להתנהל בבית בצורה יעילה ולשמור על בטיחותו של התינוק.

לעוד כתבות בנושא משפחה>>favorite.org.il

שתף את הכתבה:

כתבות שיעניינו אותך

ראטה - חדשות ועדכונים

ראטה אתר החדשות של ישראל! עדכונים, דיווחים ופרשנויות בעשרות ערוצי תוכן: חדשות, ספורט, מבזקים, סלבס, תרבות, אוכל, כלכלה, בריאות, אופנה ועוד.

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים בכל מה שחם כל יום!

קבלו את כל העדכונים החמים עד אליכם!

דילוג לתוכן