ראטה לוגו

הפלטפורמה החדשה לניהול גאנט השיווק

תוכן עניינים
ניהול גאנט שיווק

ניהול משימות ממוחשב באופן גרפי הוא הפלטפורמה החדשה לניהול העסק. כאשר מנהלים עסק שיווקי משתמשים בתרשימי גאנט על מנת למדוד את היעילות של הקידום. את כל האינפורמציה תמצאו כאן.

כל עסק צריך שתהיה לו מערכת בקרה כדי לנהל תקציב שיווקי, להגדיל את ההכנסות ולשמור על הרווחים שלו ולכן זקוק לחברה שתעשה זאת עבורו.

מהי הפלטפורמה החדשה לניהול גאנט בשיווק?

באתר https://view-board.co.il ניתן למצוא את המערכת האופטימלית לניהול עסק שיווקי. המערכת מעניקה בקרה איכותית, אמינה ומדויקת לכל הקשור בתוצאות של קמפיינים שיווקיים, מכירות ורווחים. לחברה יש גאנטים מעוצבים ומורכבים שניתן להתאים לצרכי העסק. הגאנטים יכולים להיות מחולקים על פי ימים או על פי שמות העובדים. ניתן להגדיר את המשימות לתקופה מסוימת ולערוך חפיפה בין הגרפים שגם כך חופפים בציר הזמן. מצד אחד מדובר על רווחים של העובדים ומצד שני ניהול הוצאות השיווק על מנת שהרווחים יהיו חיוביים.

האם העסק שלכם אפקטיבי?

קידום מכירות העסק צריך להיות אפקטיבי על מנת שיהיו לעסק רווחים. כאשר יש פלטפורמה המאפשרת ניהול שיווקי בגרף ממסך אחד מבינים כיצד כל מרכיב בשיווק משפיע על ההכנסות וההוצאות, יודעים על מה לוותר ועל מה לא ובגדול האם הקידום אכן אפקטיבי לעסק שלכם.

מכירים את ג'סטין?>>

שתף את הכתבה:

כתבות שיעניינו אותך

ראטה - חדשות ועדכונים

ראטה אתר החדשות של ישראל! עדכונים, דיווחים ופרשנויות בעשרות ערוצי תוכן: חדשות, ספורט, מבזקים, סלבס, תרבות, אוכל, כלכלה, בריאות, אופנה ועוד.

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים בכל מה שחם כל יום!

קבלו את כל העדכונים החמים עד אליכם!

דילוג לתוכן