ראטה לוגו

השקעות נדלן בארה"ב

תוכן עניינים
נדלן בארהב

אנשים רבים מחפשים אפיקי השקעה בנדלן, ומאחר והממשלה דואגת להרחיק את משקיעי הנדלן בארץ, הם מחפשים הזדמנויות בחו"ל ובעיקר בארה"ב. כאן תקבלו את כל המידע לגבי השקעות נדלן בארה"ב.

כיום ניתן בהשקעה קטנה עם הון עצמי נמוך להשקיע בנדלן בארה"ב ואף להימנע ממיסים כפולים במידה ואתם בעלי אזרחות אמריקאית.

רכישה קבוצתית של נדלן בארה"ב

קבוצות הרכישה הן הטרנד החדש להשקיע בנדלן במדינות רבות ובפרט בארה"ב. היזם המקומי אחראי על פרויקט דירות ועל התקדמות הבנייה וקבוצת הרכישה היא המשקיעה בפרויקט על מנת שהבנייה תסתיים ביחד עם המימון שנלווה לפרויקט מהבנק. ישנה קרן שאוספת את המשקיעים הפוטנציאליים ומתווכת בינם לבין היזם המקומי. יתרה מכך, היא הגוף המפקח על היזם והתקדמות הפרויקט. במצב אידיאלי בו בוחרים בפרויקט ויזם מוצלח בארה"ב ניתן להרוויח תשואות נאות מבלי לשלם עמלות לגופים פיננסיים שונים.

כיצד ניתן להעריך את פוטנציאל העסקה?

כאשר משקיעים בנדלן בארה"ב בין אם לבד ובין אם בקבוצת רכישה, יש לקחת בחשבון את מחירי הנדלן המקומיים, שיעור תפוסת הדירות וערך דמי השכירות בשוק. רק כך ניתן להעריך את התשואה הצפויה מההשקעה ולדעת מהם הסיכונים. אם מדובר בהשקעה של דירה בפרויקט פיתוח סביר להניח שהתשואה תהיה גבוהה יותר, אך מסוכנת יותר.

לעוד כתבות בנושא השקעות>>fresh.org.il

שתף את הכתבה:

כתבות שיעניינו אותך

ראטה - חדשות ועדכונים

ראטה אתר החדשות של ישראל! עדכונים, דיווחים ופרשנויות בעשרות ערוצי תוכן: חדשות, ספורט, מבזקים, סלבס, תרבות, אוכל, כלכלה, בריאות, אופנה ועוד.

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים בכל מה שחם כל יום!

קבלו את כל העדכונים החמים עד אליכם!

דילוג לתוכן