ראטה לוגו

מה הקשר בין הנעליים שאתם לובשים לבין מה שאנשים חושבים עליכם?

תוכן עניינים
נעליים

נעליים הן פריט הכרחי שצריך לחוש איתן נוח ולצעוד באמצעותן מבלי שילחצו על הרגליים או יהיו רחבות מדי. כלומר, להתאים את המידה הנכונה. למרות זאת, למראה החיצוני שלהן יש משמעות רבה הקשורה לטעם אישי ובנוסף קשר למה שאנשים חושבים עליכם. על כך נפרט במאמר הבא.

כאשר רוכשים זוג נעליים מסתכלים על המותג, הצבע הצורה, העקבים, הגזרה ורק אחר כך על המידה והנוחות. הרושם הראשוני והרצון להיות כמו מישהו אחר מכריעים את הרכישה.

הקשר בין נעליים למה שחושבים עליכם

בשל שלל הפרסומות והרצון להיות דומים לאושיות רשת, חברים בבית הספר, שחקנים וכיוצא בזה ישנה השפעה על הרכישות בעיקר כשמדובר בפרטי לבוש ונעליים. הרצון לחקות מישהו אחר כדי שיחשבו שאתם קולים ויש לכם סטייל גובר לעיתים על הטעם האישי שלכם.

דוגמאות לדעות קדומות

אם בחורה העומדת על טעמה האישי תרכוש נעלי פלטפורמה ישר תיווצר עליה דעה שלילית כי לנעליים אלו יש דעה קדומה. בקרב אנשים מסוימים ישנה גם דעה קדומה על נעלי עקב. ככל שהעקב גבוה ודק יותר, כך הדעה שלילית יותר. כך גם כשמדובר במותגים. אם למשל נעלי הריצה שלכם אינן ממותגות, אנשים יחשבו שאתם תרוצו פחות טוב.

שתף את הכתבה:

כתבות שיעניינו אותך

ראטה - חדשות ועדכונים

ראטה אתר החדשות של ישראל! עדכונים, דיווחים ופרשנויות בעשרות ערוצי תוכן: חדשות, ספורט, מבזקים, סלבס, תרבות, אוכל, כלכלה, בריאות, אופנה ועוד.

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים בכל מה שחם כל יום!

קבלו את כל העדכונים החמים עד אליכם!

דילוג לתוכן