ראטה לוגו

מה זה ביטוח תכולה ומי צריך אותו?

תוכן עניינים
ביטוח תכולה

כאשר רוכשים דירה עם משכנתא מחויבים לעשות ביטוח מבנה וחיים עבור הבנק. ביטוחים אלו אינם כוללים ביטוח תכולה שאותו יש לעשות בנפרד. מה זה ביטוח תכולה ומי צריך אותו – כאן תמצאו את כל המידע.

בכל בית יש תכולה יקרה יותר או יקרה פחות כגון כספת, מכשירי חשמל, תכשיטים, תמונות אומנות, רהיטים, שטיחים, בגדים וכד'. כל אלו צריכים להיות מבוטחים למקרה ש…

מה זה ביטוח תכולה ומי צריך אותו?

על מנת להגן על הרכוש הפרטי שלכם מנזקים, שריפה, פריצה או גניבה תצטרכו לבטח את תכולת הבית. למעשה ביטוח התכולה משלים את ביטוח המבנה ומעניק כיסוי מלא במקרה חירום. לאחרונה שומעים לא פעם על אנשים שבתיהם עלו באש או אשר התמוטטו עקב התיישנות אשר נותרו ללא רכוש מכיוון שלא בטחו את תכולת הבית. בנוסף, מצבים של אסונות טבע כמו שיטפונות עקב מזג אוויר סוער, הצפה עקב התפוצצות צנרת ורעידות אדמה יכסו את נזקי המבנה, אך לא את נזקי הרכוש.

כיצד מעריכים את התכולה?

על מנת לקבוע את הכיסוי הביטוחי חברת הביטוח שולחת שמאי מטעמה המעריך את שווי התכולה על מנת לחשב את הסכום הסופי בפוליסת הביטוח המושפעת גם ממיקום הבית ואמצעי המיגון שלו.

לעוד כתבות שוות>>prize.org.il

שתף את הכתבה:

כתבות שיעניינו אותך

ראטה - חדשות ועדכונים

ראטה אתר החדשות של ישראל! עדכונים, דיווחים ופרשנויות בעשרות ערוצי תוכן: חדשות, ספורט, מבזקים, סלבס, תרבות, אוכל, כלכלה, בריאות, אופנה ועוד.

הצטרפו לניוזלטר שלנו והישארו מעודכנים בכל מה שחם כל יום!

קבלו את כל העדכונים החמים עד אליכם!

דילוג לתוכן